Dyskoteka szkolna

                     30 września 2021 roku w Szkole Podstawowej SPSK im. św. Ojca Pio w Winownie odbyła się dyskoteka szkolna z okazji „Dnia Chłopaka”.

               Inicjatorem imprezy dla uczniów klas II-VIII był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.   O wyznaczonej porze wszyscy stawili się w szkole, dokładnie o godzinie 16.00. Uczestnicy dyskoteki doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionej muzyki. O godzinie 18.30 zakończyła się wspaniała zabawa. Dyskoteka wszystkim bardzo się podobała. Uczniowie klas II-III stwierdzili, że była to najlepsza impreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy byli podekscytowani. Natomiast uczniowie klas starszych świetnie bawili się z uczniami młodszymi. Wszyscy uważamy, że taki rodzaj zabawy to najlepszy sposób na nudę i integrację zespołu szkolnego.

              Samorząd nie zapomniał oczywiście o przygotowaniu bufetu, dzięki któremu można było sobie zakupić różne smakołyki.  Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwał opiekun SU – Pani Monika Borek, Pani Maria Wiewiórka i Pani Aleksandra Merta.

Powodów do radości było wiele. Zobaczcie sami.